Metin POLAT

Software Developer

Blogger

Web Designer

Social Media Manager

Metin POLAT

Software Developer

Blogger

Web Designer

Social Media Manager

Telefon Hızlandırıcı Uygulaması

  • Geliştirici: Metin POLAT
  • Yayınlanma Tarihi: 10/04/2020
  • Müşteri: Polat Software
  • Kategori: Android Uygulama
Çalışmayı Göster

telefon hızlandırıcı android

Oyun deneyiminizi geliştirmeyi, pilinizi daha uzun süre kullanmasını, önbelleği temizlemeyi ve gereksiz dosyaları kaldırmayı içeren telefonunuzun performansını anında optimize edebilir. Başlıca özelliklerimiz CPU performans optimizasyonu, Önemsiz Dosya Temizleyici, Performans Arttırma ve Pil Sağlığıdır.

Tek bir dokunuşla hız artışıyla Androidinizin İşlemci hızını ve RAM’in potansiyelini tamamen serbest bırakın – telefonunuzun ne kadar hızlı olduğuna inanmayacaksınız!

-özellikler –

☆ Hız Yükseltici – Telefon Yükseltme
Oyunlarınızın ve uygulamalarınızın performansını otomatik olarak artırın. Telefon Hızlandırıcı belleği boşaltır, telefonunuzu hızlandırır ve batarya tasarrufu sağlar.

☆ Önemsiz dosyaları temizle – Bellek Temizleyici
Önemsiz dosya temizleyici, telefonunuzun hızını ve performansını iyileştirmeye ve iyileştirmeye yardımcı olan, hafıza ve depolama alanından yararlanan önbellek ve önemsiz dosyaları temizler.

☆ İşlemci Soğutucusu
Sıcaklık değişimlerini sürekli izleyin, yüksek CPU tüketen uygulamaları tespit edin ve el cihazının sıcaklığını etkin bir şekilde azaltarak soğutma işlemine başlayın. Bellek artışıyla, Android aygıtlarını olabildiğince çabuk soğutur.

☆ Batarya Tasarrufu
Batarya güçlendirici özelliği, batarya kullanımını optimize etmeye, şarj süresini ve güç tüketimini azaltmaya yardımcı olur. Şarj cihazını her zaman kullanmaktan kaçınmak ve şarj cihazının ömrünü uzatmak için sıkça kullanın. Pilinizin daha uzun süre dayanmasını sağlamak için şimdi deneyin ve daha az pil şarj cihazı kullanın.

☆ Kullanımı Kolay
Telefonunuzu hızlandırmak ve telefonunuzu temiz ve hızlı tutmak için sadece artırma düğmesine dokunun.

telefon hızlandırıcı android

Kullanıcıların mobil deneyiminin keyfini çıkarması için ürün ayrıntılarını ve teknik ayrıntıları optimize edecek ve temizleme işleviyle daha iyi performans sağlayacaktır.

Programı Play Store’de ücretsiz indirmek için : https://play.google.com/store/apps/details?id=fast.polatsoftware.ultra.performans&gl=TR

tr_TRTurkish