Metin POLAT

Software Developer

Blogger

Web Designer

Social Media Manager

Metin POLAT

Software Developer

Blogger

Web Designer

Social Media Manager

hakimkarot.com

  • Geliştirici: Metin POLAT
  • Yayınlanma Tarihi: 02.06.2020
  • Müşteri: Hakim Karot
  • Kategori: Kurumsal Web Sitesi
Çalışmayı Göster

Hakim Karot 2010 Yılından bu yana İnşaat sektörünün farklı alanlarında aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verirken, tamamladığımız her yeni proje sayesinde yaşam ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler katarak ilerliyoruz. Geleceğin yeni hedeflerini birlikte güvenle karşılıyoruz. Gerçekleştirmiş ve gerçekleştirmekte olduğumuz her projeye ödün verilmez kalite yaklaşımıyla imza atarken her aşamada ve tüm ayrıntılarda dünya standartlarını hedefliyoruz…

Müşteri memnuniyetini hedefleyerek beton delme , beton kesme ve karot hizmetlerimizi ulaştırdıımız her yeni kurum ve her yeni birey de bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak aramıza katılıyor. Hakim Karot, beton delme ve beton kesme hizmetini Türkiye genelinde vermektedir.

Değişen ve gelişen beton delme ve beton kesme hizmetlerimizin müşteri beklentilerini göz önünde bulundururken, ürün kalitesinin rekabet, verimlilik ve karlılık gözetilerek sağlanmasını benimseyerek, çalıştığımız yerde ve yaşadığımız ortamlarda etik değerlere ve yasalara bağlılığı gözeten bir kurum olarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

tr_TRTurkish