Software Developer
www.metinpolat.net

Moo0 Video Resizer 1.29 İndir – Video Boyutunu Küçültme Programı

0 208

Moo0 Video Küçültücü, videoların dosya boyutunu küçültmek için kullanılan bir programdır.

Bu program ile video boyutu küçültmek son derece kolaydır. Neden böyle bir programa ihtiyaç olduğu konusuna gelince; bilindiği üzere özellikle cep telefonları ile çekilen videoların boyutları inanılmaz büyük olmaktadır. Örneğin; 6 dakikalık bir video, ortalama 900 Mb gibi bir boyutta olabiliyor.

Daha sonra bu videoları başka platformlarda paylaşmanız oldukça zaman alıcı olacaktır. Bu yüzden büyük boyutlu videoları küçültmek kaçınılmaz bir hale gelir. Program sayesinde, bu türlü büyük videoları küçültmek için mükemmel bir çözümdür. Biz kendimiz test ettiğimizde, gerçekten mükemmel sonuç aldık.

moo0 video resizer

Küçük bir arayüze sahip olan program, karmaşık olmayan ve çok basit ayarlar sayesinde tek bir hamlede küçültme işlemi yapmanızı sağlar. Bu noktada en önemli olan şey, video kalitesinde kayıp olmadan küçültme işleminin gerçekleşmiş olmasıdır. Video küçültme konusunda altı seçenek sunduğundan, boyut küçültme yöntemini seçerek ilk yapılandırmaya başlayabilirsiniz. Dosya boyutu, ekran boyutu veya bit hızı (göreceli veya başka bir şekilde).

Etkinliği değerlendirmek, dönüşüm için kullanılan CPU seviyesini azaltmak, bildirimleri etkinleştirmek veya görevi bitirdikten sonra bilgisayarı askıya almak için videonun sadece bir parçasına dönüştürme testi yapmak ve çerçevenin devre dışı kalmasını engellemek mümkündür. Bu ücretsiz harika program, aynı zamanda Türkçe olarak kullanılmaktadır.

Programın kullanımı ile ilgili video alttadır.

Sürüm: 1.29
Boyut: 22.50 Mb
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Windows Tümü
Üretici: Moo0

indir

Abone Ol
En son haberleri, gelişmeleri ve blog yazılarımı doğrudan gelen kutunuza almak için buradan abone olabilirsiniz.
İstediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.