Kütahya’da 4 yıllık evli Ayşen Daşgın (22) ile 1 yıl önce evlenen kardeşi Reyhan Keçiş (18), eşlerine not bırakarak evi terk etti.

EŞLERİNE NOT BIRAKTILAR

4 yıllık evli Ayşen Daşgın eşine, ‘Benimle ilgilenmedin kahvelere gittin. Evlilik buraya kadar’ yazılı, 1 yıl önce evlenen Reyhan Keçiş ise eşine ‘Gittiğin işten dolayı değiştin seni istemiyorum’ yazılı not bıraktı.

 

PUBG’DE TANIŞTIĞI ŞAHSIN YANINA KAÇTILAR

İki kız kardeşin alınan ilk ifadelerinde iddiaya göre, kız kardeşlerden Reyhan Keçiş’in Osmaniye’de oturan H.Y. adlı kişi ile çok oyunculu online bir video oyunu olan PUBG’den tanıştığını, kendi isteği ve rızası ile H.Y. ile birlikte Kütahya’dan Osmaniye iline geldiği ve bu esnada ablası Ayşe Daşgın’ın da kendisi ile birlikte geldiğini söylediği bildirildi.

 

pubg

 

AİLELERİNİN YANINA DÖNMEK İSTEMEDİLER

İki kardeşin Kütahya’ya dönmek istemediklerini söyledikleri bildirildi. Kardeşlerden Reyhan’ın sevgi evlerine yerleştirilmek istediği, Ayşen’in ise oyunda tanıştığı H.Y. ile kalmak istediği açıklandı. Kızların ailesinin de Kütahya’dan Osmaniye’ye gelmek üzere yola çıktıkları bildirildi.

reklam alanı

H.Y. ise ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

 

osmaniye emniyet

 

OSMANİYE’DE OLDUKLARI TESPİT EDİLDİ

Emniyet güçlerinin yaptığı çalışma sonrası iki kız kardeşin Osmaniye’de olduğu tespit edildi. Osmaniye Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler Ayşen Daşgın ve kardeşi Reyhan Keçiş’i Osmaniye’de H.Y. ile birlikte bularak gözaltına aldı.

 

Pubg HASAN Ne Yaptın ?

 

reklam alanı

Yorum Yap

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen adınızı yazın