Ekim ayında ilk kez Galaxy S10 ve Galaxy Note 10 serileri için beta seviyesinde yayınlanacak Android 10 güncellemesi, Samsung cephesinden birçok modeli kapsayacak.

Android 10 güncellemesi alacak Samsung telefonların listesi yayınlandı. Şirkete yakın bir kaynak tarafından sızdırılan listeye baktığımızda giriş seviyesinden tutun da Galaxy Note 10 Plus’a kadar birçok cihaz Android 10 sürümüne yükseltilecek.

Listede genellikle iki yılını doldurmamış olan Galaxy cihazları görüyoruz. Galaxy S8, Galaxy S8 Plus ve Galaxy Note 8 gibi iki yılını dolduran tepe modeller ise ne yazık ki bir sonraki Android sürümüyle tanışmayacak.

samsung android 10

Güncelleme listesi şu an bu modellerle sınırlı, ancak Samsung’un bu yıl duyuracağı sonraki telefonlar da listeye dahil edilecektir.

Samsung’un Galaxy S10 için Android10 güncellemesini yayınlayana kadar yeni Android sürümünü bir başka telefonda kullanacağına ihtimal verilmiyor.

Samsung Android 10 güncellemesi için ekim ayı işaret ediliyor. Tabii ki bu beta sürüm için geçerli. Beta programının başarılı bir şekilde sona ermesinin ardından tüm kullanıcılar nihai güncellemeye kavuşacak.

reklam alanı

Yorum Yap

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen adınızı yazın