Software Developer
www.metinpolat.net

Adobe Photoshop 2021 Full İndir

0 1.487

Adobe Photoshop 2021 Full İndir – v22.1.1.138

Dünyanın her yerinden milyonlarca fotoğraf tasarımı yaparak sizlere profesyonel bir fotoğrafçılık sunmaktadır. Göz alıcı simgeler ve logolar ile dünyanızı hareket ettirerek rengarenk bir hale getirin. Sezgisel araçlar ile şablonlara kolayca erişebilir ve harika görünümler ortaya çıkarabilirsiniz. Hatta eski ve farklı formatlara kayıtlı olan fotoğraflarınızı ayarlamalar yaparak düzenleyebilirsiniz.

photoshop full indir

Photoshop CC 2021 hepimizi heyecanlandıran yepyeni özellikler ve iyileştirmelerle geldi. Sky Replacement (Gökyüzü değiştirme), Neural Filter (Sinirsel filtre), Pattern preview (Desen önizleme) gibi pek çok faydalı özelliği var.

Adobe Photoshop 2021, Logo tasarımları, Afiş Tasarımları, Web Sitesi Kullanıcı Arayüz Tasarımı, Kartvizit Tasarımı, Broşürlerin Tasarımı, Kırtasiye Ürünleri Tasarımları ve daha pek çok farklı alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Adobe Photoshop 2021, kullanıcıların istedikleri sonuçları tam anlamıyla elde etmeleri için kullanabilecekleri çok geniş yelpazede araçlar ve özellikler içerir. Fırçalar, efektler, filtreler, gelişmiş düzenleme araçları, Paintbrush, arka planı tek tıklamayla kaldırma, şekiller, metin ekleme ve çok daha fazlasını bu program ile kolayca yapabilirsiniz. Tüm araçları ve yukarıda belirtilen özellikleriyle Adobe Photoshop 2021 bizim için şu ana dek çıkmış Adobe Photoshop sürümleri arasında en iyisi.

Adobe Photoshop 2021 En Az Sistem Gereksinimleri:
Windows 10 ve üzeri işletim sistemleri+ x64 Bit ve Macosx
2 ghz Intel Core 2 veya AMD Athlon 64 İşlemci+
2 GB Bellek ve üst
512 MB Ekran Kartı
12 DirectX sürüm
3.1 GB HDD alan

Not:Photoshop cc 2021 de bu hatayi alan arkadaşlar varsa (could not complete your request because of a program error) buyuk ihtimal amd ekran kartına sahip olduğunuz içindir çözümü ise çok basit.
Hatanin çözümü ( edit > prefences >performance use graphics proccessor isaretini kaldırın )  bu şekilde hatayı çözebilirsiniz.

adobe illustrator

Abone Ol
En son haberleri, gelişmeleri ve blog yazılarımı doğrudan gelen kutunuza almak için buradan abone olabilirsiniz.
İstediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.